Admin

Admin

-

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Mon 28 Sep
kl 18:00 - 20:30
Pål Christian Ingierd - 2 timer og 30 min.
  Skigruppa styremøte
Wed 30 Sep
kl 19:00 - 21:30
styremøte friidrett v/Magnus på Karlsrud
Admin  
Mon 19 Oct
kl 18:00 - 20:30
Pål Christian Ingierd - 2 timer og 30 min.
  Skigruppa styremøte
Wed 28 Oct
kl 19:00 - 21:30
styremøte friidrett v/Magnus på Karlsrud
Admin  
Mon 16 Nov
kl 18:00 - 20:30
Pål Christian Ingierd - 2 timer og 30 min.
  Skigruppa styremøte
Wed 25 Nov
kl 19:00 - 21:30
styremøte friidrett v/Magnus på Karlsrud
Admin  
Mon 14 Dec
kl 18:00 - 20:30
Pål Christian Ingierd - 2 timer og 30 min.
  Skigruppa styremøte
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Wed 2 Sep
kl 18:00 - 21:00
Pål Christian Ingierd - 3 timer
$item.username  
O-gruppa styremøte   Les mer  
Mon 31 Aug
kl 19:00 - 21:00
Beate Hagen - 2 timer
$item.username  
Admin på Ekeberg. Skal brukes av skigruppa…   Les mer  
Wed 26 Aug
kl 19:00 - 21:30
styremøte friidrett v/Magnus på Karlsrud
Admin  
  Les mer  
Mon 24 Aug
kl 18:00 - 20:30
Pål Christian Ingierd - 2 timer og 30 min.
$item.username  
Skigruppa styremøte   Les mer  
Sun 23 Aug
kl 20:00 - 22:30
Fredrik Grohs - 2 timer og 30 min.
$item.username  
G2006   Les mer  
Fri 26 Jun
kl 19:00 - 22:00
friidrettsmøte v/Magnus Borander Karlsrud
Admin  
  Les mer  
Thu 18 Jun
kl 15:00 - 21:30
Ulrik Rød - 6 timer og 30 min.
$item.username  
Sokkedugnad   Les mer  
Mon 15 Jun
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
$item.username  
Skigruppa styremøte   Les mer  
Tue 9 Jun
kl 16:30 - 20:00
TL møte
Admin  
  Les mer  
Thu 14 May
kl 19:30 - 21:00
Activity without name
Admin  
møte friidrettsstyret (booket det største…   Les mer  
Tue 28 Apr
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
$item.username  
Skigruppa styremøte   Les mer  
Tue 31 Mar
kl 18:00 - 22:00
hs (årsmøte)
$item.username  
  Les mer  
Mon 30 Mar
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
$item.username  
Skigruppa styremøte   Les mer  
Tue 24 Mar
kl 16:30 - 20:00
TL møte
Admin  
  Les mer  
Mon 23 Mar
kl 20:00 - 22:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
$item.username  
Skigruppa HL21 møte   Les mer  
Powered by: Bloc